best.net, E-Commerce, Inne, Po godzinach, Serwisy internetowe

6 inspirujących przykładów personalizacji w ecommerce

Dawno nie pisaliśmy o tym co lubimy najbardziej, czyli o personalizacji produktów. Tutaj omówiliśmy 10 najciekawszych personalizacji w 2015 roku, natomiast dzisiaj przybywamy z kolejną porcją niezwykle inspirujących przykładów konfigurowania produktów w przeróżnych branżach. Przegląd przygotowała Agata Chmielewska – E-commerce & On-line Marketing Consultant, autorka bloga achmielewska.com.

Read more
best.net, E-Commerce, Inne, Po godzinach

Happy Programmers` Day!

Zawsze 256ego dnia roku obchodzony jest Dzień Programisty. W tym roku ten dzień wypada dzisiaj, czyli 13 września. Liczba 256 nie została wybrana przypadkowo – 256 = 2^8, czyli liczba wszystkich możliwych wartości jednego bajta informacji w jego najpopularniejszej, 8-bitowej postaci).

Read more
Po godzinach

Bestowy Karpacz 2017

Nie samym e-commerce człowiek żyje, więc po kilku latach ekipa Best.Net postanowiła wrócić na narty, a przy okazji trochę się zrelaksować i zintegrować. Wybraliśmy się do Karpacza, który przywitał nas pięknym słońcem i śniegiem na stoku, a dodatkowo kolejki do wyciągów były niewielkie. Część z nas to doskonali narciarze (lub snowboardziści), a część szlifowała zjazdy […]

Read more
best.net, Po godzinach

Załoga best.net triumfuje w III Morskich Regatach Lewiatana!

W ostatni weekend maja Chorwacja była miejscem żeglarskiego starcia pomiędzy załogami reprezentującymi związki i firmy członkowskie PKPP Lewiatan. Skromnie przyznajemy się, że nasz start w trzeciej edycji regat morskich okazał się niezwykle owocny 🙂 Pod sterem nieustraszonego prezesa Błażeja Łukomskiego staneliśmy na najwyższym stopniu podium zwyciężając w całej imprezie. Drugie miejsce zdobyła reprezentacja KPMG (sternik […]

Read more
best.net, Po godzinach

V miejsce w III regatach PKPP Lewiatan

W tym roku załoga BEST.NET wystartowała wspólnie z firmą Edustacja.pl i VENTO Consulting w III regatach zorganizowanych przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Po 3 dniach intensywnej integracji i rywalizacji w malowniczym Sztynorcie zajęliśmy 5 miejsce.

Read more