Branże

Rozwiązania e-commerce dedykowane branży meblowej

Branża meblarska to rynek z wieloletnimi tradycjami, który bardzo wyraźnie wchodzi także do Internetu. Zauważalny jest coraz większy jej rozwój w e-commerce. Widzimy to zarówno w sektorze B2C, jak i w B2B. Obydwa sektory przenikają się, oddziaływują na siebie i czerpią z siebie nawzajem. W Best.net wiemy, jak złożona jest to branża, oraz jak indywidualnego podejścia wymaga, dlatego oferujemy szereg dedykowanych funkcjonalności, które wspierają zarówno zewnętrzną komunikację przedsiębiorstwa, jak i wewnętrzne procesy obsługi Klienta, produkcyjne, magazynowe oraz logistyczne.

Stolarka okienno-drzwiowa – dedykowane platformy e-commerce

Stolarka okienno - drzwiowa może wydawać się bardzo trudną branżą, taką która na pewno nie ma szans działać z powodzeniem w Sieci. Produkty stolarskie są bowiem produktami o wysokim stopniu skomplikowania, posiadają wiele elementów, które mogą się różnić w zależności od potrzeb Klientów, jak na przykład wymiary, rodzaj drewna z którego produkt jest zrobiony, kolor, elementy dodatkowe, itd. Ponadto, Klienci przed złożeniem zamówienia na produkty z branży stolarskiej, chcą mieć pewność, że to co kupują jest dokładnie tym, czego potrzebują do swoich wnętrz. Właśnie w takim przypadku idealnym rozwiązaniem będzie dedykowany sklep internetowy z konfiguratorem produktów online.

Dedykowane rozwiązania e-commerce dla branży fashion

Branża fashion to branża niezwykle popularna w sieci. Mimo, że na początku kupowanie ubrań przez Internet budziło skrajne emocje, teraz każda marka (nawet te mniejsze) oprócz sprzedaży offline, działa także online. Konkurencja jest ogromna, dlatego warto walczyć o Klienta funkcjonalnością i użytecznością serwisu, tj. wdrażać moduły pozwalające odpowiadać na potrzeby związane z porównywaniem produktów, tworzeniem list ulubionych produktów, wymianami, zwrotami, itp. Dedykowany sklep internetowy pomoże Ci zbudować dużą przewagę konkurencyjną.

Dedykowane rozwiązania e-commerce dla branży spożywczej

Branża spożywcza jeszcze do niedawna łączona była wyłącznie z handlem tradycyjnym, w sklepach stacjonarnych. A to ze względu na fakt, że Klienci przed zakupem produktów spożywczych woleli je zobaczyć na żywo, dotknąć, czasami powąchać, co w e-sklepie nie jest wykonalne. Okazuje się jednak, że w ostatnich latach sytuacja uległa dynamicznej zmianie, gdyż jak pokazują badania, już co siódmy Polak zamawia produkty spożywcze przez Internet. E-sklep z branży spożywczej, aby mógł z powodzeniem funkcjonować w Sieci, powinien oferować swym Klientom rozwiązania, które ciężko znaleźć w sklepach stacjonarnych. Takie rozwiązania może zapewnić dedykowany sklep internetowy.

Rozwiązania e-commerce przeznaczone dla branży sportowej

Dynamika, sezonowość, duża konkurencja - oto co charakteryzuje branżę sportową. W Internecie wszystko należy pomnożyć razy dwa. E-commerce przygotowany dla sklepu B2C w branży sportowej musi oferować indywidualne moduły pozwalające na elastyczne zarządzanie produktem, promocjami i rabatami, a także magazynami i logistyką dostaw. Sklep z branży sportowej musi być dynamiczny, “żywy”, zupełnie jak sam sport, tak by idealnie dopasować się do grona Klientów i ich wymagań. Rozwiązaniem będzie dedykowany sklep internetowy!