Home&Decor – dedykowane rozwiązanie e-commerce

Nie da się ukryć, że większość rzeczy kupujemy oczami. Znaczna część ludzi jest wzrokowcami i kupujemy po prostu to, co nam się podoba. Ma to szczególnie odzwierciedlenie w branży Home&Decor. Szukając elementów wystroju do wnętrza, wybieramy produkty, które wizualnie przypadną nam do gustu i będą pasowały do reszty wystroju. A gusta Klientów bywają różne, niekiedy bardzo wymagające. Abyś mógł im sprostać, oferujemy Tobie dedykowany sklep internetowy, systemy B2B oraz B2C przeznaczone dla branży Home&Decor. Pozwolą one na sprawne i szybkie działanie w tej dynamicznie rozwijającej się branży oraz na zaspokojenie nawet najbardziej wyszukanych potrzeb Twoich Klientów.

Branżę Home&Decor mieliśmy okazję poznać współpracując z marką Florentyna, tworząc dużą platformę zasmakujradosci.pl.

Rozwiązania e-commerce dla branży Home&Decor, które Tobie oferujemy to między innymi:

Moduł gift finder

Gift Finder:

Produkty z branży Home&Decor, oprócz tego, że wybieramy je do wystroju własnych wnętrz, są bardzo często kupowane jako prezent dla kogoś – głównie dla kobiet.

Dlatego też, by ułatwić Twoim Klientom wyszukiwanie odpowiedniego produktu na prezent dla drugiej osoby, nasz system e-commerce posiada funkcjonalność nazywającą się Gift Finder. Jest to nasze autorskie oprogramowanie, zbudowane na silniku apache SOLR. Użytkownikom, poprzez określenie przez nich pożądanych filtrów (np. prezent dla kobiety, w wieku od 25 do 30 lat) wyświetlane są odpowiednie produkty. Moduł ten zawiera mechanizm filtrowania filtrów, dzięki czemu nigdy nie dochodzi do sytuacji uzyskania zerowego wyniku wyszukiwania. Tak więc Gift Finder to rozwiązanie, które pozwala Twoim Klientom znaleźć dokładnie to, czego potrzebują, w bardzo prosty sposób.

4 grupy klienckie w systemie e-commerce

4 grupy klienckie:

Nasza platforma e-commerce daje Ci możliwość podziału Klientów na 4 różne grupy klienckie.

Każdej z nich możesz przypisać osobny cennik. Dzięki tej funkcjonalności, w zależności od ustalonego od Ciebie podziału, każdej z grup możesz wyświetlać w e-sklepie inne ceny.

Formy płatności i dostawy

Formy płatności i dostawy:

Korzystając z naszego rozwiązania e-commerce, będziesz miał możliwość porządkowania dowolnych form płatności i dostaw, do konkretnego Klienta Twojego e-sklepu, niezależnie od tego jakie dany Klient ma ustalone warunki cenowe.

Kalendarz dostaw w systemie e-commerce

Kalendarze dostaw:

Jest to rozwiązanie, dzięki któremu Klienci e-sklepu mogą zaplanować, kiedy dokładnie ma nastąpić dostawa zamówienia.

Narzędzie to idealnie sprawi się w branży Home&Decor, szczególnie w przypadku, gdy Klienci będą zamawiać produkty jako prezent dla drugiej osoby. Wtedy też korzystając z kalendarza dostaw sami mogą ustalić, kiedy zamówiony prezent na być dostarczony danej osobie. Kalendarze dostaw są widoczne wyłącznie dla Klientów B2C. Klienci B2B mają tę opcję ukrytą, gdyż zamówienia w B2B są znacznie większe niż w przypadku tych w B2C, a to oznacza, że czas potrzebny na ich przygotowanie i realizację jest znacznie dłuższy.

Wdrożenie E-commerce w branży Fashion
Baner na stronie internetowej

Banner buyable:

Wszystkie rozwiązanie e-commerce, mają za zadanie między innymi poprawiać funkcjonalność sklepu, ale i także zwiększać zainteresowanie Użytkownika ofertą produktową.

Moduł opinii o towarach

Opinie o towarach:

Jest to moduł, za pomocą którego Klienci mogą wyrażać swoje zdanie na temat zakupionych w sklepie produktów. Opinie te występują w formie dłuższej wypowiedzi oraz oceny za pomocą przydzielanych gwiazdek, w skali od 1 do 5.

Jest to opcja, która może być przydatna zarówno dla Ciebie, jak i grona Twoich Klientów. Udostępnienie takiej możliwości to szansa na nawiązanie z nimi dialogu. W ten sposób pokazujesz im, że Twoja firma nie zamyka się na Klientów. Użytkownicy, którzy dopiero zastanawiają się nad zakupem produktów, jeszcze przed złożeniem zamówienia mogą poczytać opinie na temat danego produktu. Dla Ciebie natomiast jest to szansa na otrzymywanie wartościowego feedbacku na temat swoich produktów. Opinie o towarach sprawiają, że strona sklepu nabiera dynamiki, “żyje”.

Wdrożenie E-commerce w branży Fashion
Moduł producentów i moduł kolekcji w systemie e-commerce

Moduł Producentów i moduł Kolekcji:

Branżą Home&Decor jest branżą, w której produkty “kupuje się” głównie wzrokiem. Nierzadko są to zakupy impulsywne, pod wpływem emocji.

Dlatego też ważne jest, by umieścić w sklepie dobre zdjęcia ukazujące wszystkie detale produktów, ale i także zadbać o porządek w nim. Moduł Producentów i moduł Kolekcji to szansa na zachowanie takiego porządku, poprzez możliwość tworzenia w sklepie stron producentów i kolekcji, wraz z ich opisem oraz logo. Funkcja ta okazuje się być bardzo przydatna i wygodna z punktu widzenia Klienta. Dzięki wyżej wspomnianym modułom wszystkie produkty danego producenta lub pochodzące z jednej kolekcji zebrane są w jednym miejscu, co znacznie ułatwia przeglądanie oferty i wyszukiwanie odpowiednich artykułów.

Potrzebujesz rozwiązania e-commerce dla branży Home&Decor? Decydując się na nasz system otrzymasz rozwiązanie dedykowane do Twojego e-biznesu.

Jesteś ciekawy, jak wygląda proces wdrożenia? Chcesz wiedzieć więcej na temat oferowanych funkcjonalności i związanymi z nimi kosztach? Opowiedz nam o Twoim e-commerce oraz funkcjonalności, której potrzebujesz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami