Jachty / Łodzie

Jesteśmy agencją działającą w segmencie e-commerce. Naszym zadaniem jest tworzenie specjalnych rozwiązań dla e-biznesu, które pozwalają szybciej się rozwijać. Tworzymy platformy zgodne z Państwa potrzebami. Aby spełnić oczekiwania Państwa klientów w jak największym stopniu, podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie, wyszukując dedykowane rozwiązania dla Państwa e-sklepów. Jedną z naszych flagowych usług jest aplikacja – Best Redmine. Wdrożenie jej ułatwi komunikację w Państwa firmie. Dodatkowo umożliwia ona:

  • zarządzanie zadaniami,
  • tworzenie oraz przydzielanie nowych zadań,
  • porządkowanie wszystkich obowiązków współpracowników,
  • nadzorowanie postępów zadań

Z własnego doświadczenia wiemy, że dzięki zarządzaniu zadaniami w naszej aplikacji, liczba tych zakończonych w terminie wzrosła o 80%. Dodatkowo nie będą musieli Państwo przejmować się dokumentami firmy, ponieważ będą znajdować się w jednym, bezpiecznym miejscu.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele funkcji, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. Nie ograniczamy się nigdy w naszych działaniach, co pozwala na kreowanie coraz to lepszych,dedykowanych rozwiązań dla Państwa e-biznesu.