Rozwiązania e-commerce przeznaczone dla branży sportowej

Branża sportowa to bardzo wdzięczny temat, jednak konkurencja jest ogromna. Oprócz jakości oferowanych towarów liczy się szybkość dostaw, wielowariantowość produktów i atrakcyjne ceny. Aby być liderem w branży należy udostępnić swym Klientom funkcjonalności, które będą spełniały ich oczekiwania. Dlatego też oferujemy Tobie dedykowaną platformę e-commerce, która pomoże spełnić te oczekiwania, systemy B2B/B2C przeznaczone dla branży sportowej. Sklep skrojony na miarę potrzeb Twoich, i Twoich Klientów będzie Twoją przewagą konkurencyjną!

Branżę sportową poznaliśmy wdrażając sklep easy-surfshop.pl. Podczas pracy nad nim stworzyliśmy kilka bardzo funkcjonalnych modułów, które zastosować można także we wszystkich innych branżach, które spotykają się z podobnymi wyzwaniami.

Rozwiązania e-commerce dla branży sportowej (ale nie tylko), które powstały przy okazji współpracy z Easy Surfshop, a które mogą być przydatne także w Twoim biznesie to między innymi:

Dodaj wariant do swojego produktu

Produkty z wariantami:

Rozwiązania e-commerce mają być przede wszystkim przydatne i praktyczne dla Użytkownika. I taki właśnie jest ten moduł. Zastosowanie go pozwala Użytkownikowi na znacznie szybsze dotarcie do artykułu, którego szuka.

Dzięki produktom z wariantami nie musi on ‘krążyć’ po całym serwisie i wielokrotnie filtrować. Klient znajduje produkt podobny do tego, którego poszukuje, a ten następnie w zaledwie kilku kliknięciach umożliwia mu dotarcie do tego właściwego. Poprzez takie rozwiązanie zyskuje zarówno Klient, który znajduje to czego szukał, jak i Sklep – Klient nie porzuca koszyka i zadowolony dokonuje zakupu. Całość przekłada się na wzrost konwersji.

Dodatki produktowe

Dodatki do produktów:

Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne w branży sportowej. Jak wiadomo, sport jest taką dziedziną, w której często oprócz podstawowego produktu, dokupuje się dodatki, które mają być pomocne w jego uprawianiu.

Dodatki do produktów to moduł pokazujący Użytkownikowi towary, które może on dokupić do towaru “głównego”. Rozwiązanie to pozwala na samodzielne skompletowanie przez niego zestawu w niższej cenie, co jest oczywistą korzyścią dla Klienta, ale także na podbicie wartości zamówienia, co z pewnością wpłynie korzystnie na Sklep.

Wdrożenie E-commerce w branży Fashion
Złożona polityka cenowa

Złożona polityka cenowa:

System e-commerce, który Tobie oferujemy posiada możliwość posługiwania się kilkoma rodzajami cen, które stosowane są elastycznie. Mogą być używane różnie, zależnie od potrzeb w danym okresie działalności oraz od sytuacji na rynku, na którym działasz.

Moduł wielomagazynowości

Wielomagazynowość:

Jest to funkcjonalność, która pozwala na zaciąganie do sklepu internetowego informacji na temat dostępności oraz samych produktów z kilku magazynów – głównego oraz zewnętrznych.

Stosowanie jej przynosi przedsiębiorstwu korzyść, gdyż nie musi on ponosić kosztów związanych z utrzymaniem magazynów zewnętrznych. Przy dobrze zorganizowanej logistyce rozproszenie magazynów nie stanowi żadnego problemu.

Dostawy w e-commerce

Dostawy:

Jest to mechanizm, który obsługuje dostawy produktów w zależności od kraju, do którego mają być dostarczone oraz samego gabarytu przesyłki.

Dzięki temu możesz dostarczać zarówno małe akcesoria, jak i kilkumetrowe produkty. Funkcjonalność ta z pewnością sprawdzi się branży sportowej, gdyż fascynaci sportu mogą chcieć u Ciebie zamawiać małe produkty, ale też na przykład kilkumetrowe deski do surfowania. Dzięki naszemu mechanizmowi nie będzie to problemem, będziesz mógł zrealizować każdą dostawę, w prawie każdy zakątek świata. Moduł, który posiada nasza platforma e-commerce, pozwala na utworzenie grup dostaw. Do każdej z nich przypisane są towary oraz możliwe formy dostaw.

Jeżeli działasz w branży sportowej, jesteśmy przekonani, że nasz dedykowany sklep internetowy będzie dla ciebie odpowiedni. Pozwala on bowiem na idealne dopasowanie funkcjonalności do prowadzonego e-biznesu.

Jesteś ciekawy, jak wygląda proces wdrożenia? Chcesz wiedzieć więcej na temat oferowanych funkcjonalności i związanymi z nimi kosztach? Opowiedz nam o Twoim e-commerce oraz funkcjonalności, której potrzebujesz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami