Płatności międzynarodowe

Dla Klientów otwierających swoją sprzedaż online na rynki zagraniczne oferujemy integracje z wiodącymi operatorami płatności międzynarodowych.Ingenico
wiodący producent terminali płatniczych, które cieszą się zaufaniem Klientów na całym świecie. Obsługuje płatności na 6 kontynentach i w 248 krajach.

PayPal
darmowy (dla kupujących), łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Serwis PayPal sprawia, że zakupy online są szybsze, bardziej komfortowe i bezpieczne dla kupujących – jest jednym z popularniejszych rozwiązań tego rodzaju na świecie. PayPal działa na zasadzie wirtualnej portmonetki/portfela/skarbonki.

Sofort
to system międzynarodowych płatności online popularny w kilku krajach Europy tj. Niemcy, Austria, Belgia, Hiszpania, Polska, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania, Włochy, Francja. Waluty rozliczeniowe tego systemu to PLN oraz EUR.


Barclaycard
brytyjskie przedsiębiorstwo oferujące płatności za pomocą kart kredytowych.

Ratepay
niemiecki operator płatności ratalnych odroczonych. Obejmuje obszar Europy niemieckojęzycznej, tj. Niemcy, Austria, Szwajcaria, Liechtenstein.

Paysera
litewski operator usług rozliczeń elektronicznych. litewska spółka świadcząca usługi rozliczeń elektronicznych. Firma świadczy usługi na 5 kontynentach i w ponad 180 krajach. Prywatne i biznesowe konto IBAN, umożliwia m.in wiele sposobów pobierania opłat i wymiany waluty po atrakcyjnym kursie.


Przelewy24
 to jeden z najpopularniejszych w Polsce systemów obsługujących płatności przez internet. Działa globalnie na 6 kontynentach.

TrustPay
idealna alternatywa dla bankowości biznesowej. Globalne konto biznesowe do wygodnych płatności, z nowoczesną bankowością internetową, interfejsem API i kartą przedpłaconą. Obejmuje Europejski Obszar Gospodarczy.

MobilePay
aplikacja do płatności mobilnych pozwalająca na bezgotówkowe rozliczenia pomiędzy kontrahentami przy użyciu karty płatniczej, jednak bez konieczności stosowania terminala. Używana głównie w Danii oraz Finlandii.


Chcesz dowiedzieć się więcej o wdrożeniu płatności międzynarodowych w Twoim e-commerce?