Bądź na bieżąco

Dla naszych Klientów przygotowujemy cyklicznie raporty nt. funkcjonowania prowadzonych przez nich platform e-commerce w oparciu o dane pobierane z wielu źródeł np. z Google Analitycs, CRM czy GoogleAds, z uwzględnieniem specyficznych potrzeb biznesów oraz rekomendacji pozwalających rozwijać e-commerce.

Korzystaj z naszego doświadczenia

Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach oraz doświadczeniach wielu Klientów mamy bardzo szerokie spojrzenie na rynek e-commerce. Rekomendacje zawierają propozycje konkretnych działań np. zmian funkcjonalnych, zmian UX czy zmian copywriterskich.
Raporty Google Data Studio - wiedza i rozwój dzięki Best.Net

Analizuj to, co wyróżnia Twój e-commerce

Dodatkowo raporty mogą uwzględniać szczególne w danym okresie potrzeby lub monitorować prowadzone działania marketingowe. Wszystko zależy od specyfiki Twojego biznesu.

Czym są raporty Google Data Studio?

Google Data Studio to narzędzie pozwalające na opracowywanie złożonych raportów nt. Użytkowników, ich ruchu na stronie czy używanych technologii.
Raporty Google Data Studio - wiedza i rozwój dzięki Best.Net
Duża ilość danych pobranych np. z Google Analitycs jest przedstawiana w formie bardzo przejrzystych wykresów oraz infografik, co pozwala trafniej wyciągać wnioski oraz przeprowadzać głębsze analizy.

Co zyskasz dzięki raportom Google Data Studio?

#1

Większa konwersja

Regularnie zdobywana wiedza o Twoich Klientach przełoży się bezpośrednio na większą konwersję i zwiększenie sprzedaży, a na tym zależy nam.
#2

Świadomość e-commerce

Stosowani narzędzie opartych o twarde dane, zwiększa Twoją świadomość w codziennym zarządzaniu platformą e-commerce.
#3

Celne działanie

Raporty GDS pozwolą na dokładne wskazanie, w których obszarach Twój e-commerce wymaga zmian i poprawek, a w których funkcjonuje prawidłowo.
#4

Skuteczny marketing

Wszelkie zastosowane zmiany lub przeprowadzone akcje marketingowe będziesz mógł dokładnie śledzić, oceniać ich skuteczność, korygować i planować kolejne.
#5

Cenny czas

Swój czas będziesz mógł przeznaczyć na konkretne działania operacyjne, a zbieranie i analizowanie danych pozostawisz nam.
#6

Możliwość udostępniania

Jeśli będziesz chciał raporty GDS z łatwością udostępnisz swojemu szefowi lub współpracownikom, tak więc wszyscy będziecie mieć do nich dostęp w dowolnym momencie.