Promag

PROMAG to firma działająca na rynku ponad od 40 lat. Specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości produktów wyposażenia magazynów, typu regały, wózki widłowe, przenośniki, urządzenia dźwignicowe i przeładunkowe, meble metalowe itp.

 

Firma PROMAG zyskała renomę i zaufanie klientów, stając się jednym z liderów w swojej branży. Jest znanym graczem na rynku, a jej klientami są uznane firmy z różnych sektorów. PROMAG zawsze dąży do innowacji i dostarczania najlepszych rozwiązań swoim klientom.

Kiedy klient zgłosił się do Best.net?

PROMAG zgłosił się do Best.net z potrzebą usprawnienia procesu realizacji szybkich zamówień oraz skoordynowania działań handlowych. PROMAG zauważył, że potrzebuje narzędzia, które pomoże zautomatyzować procesy sprzedażowe, unikać błędów podczas realizacji zamówień oraz usprawnić komunikację.

Na swojego partnera wdrożeniowego wybrał Best.net, ponieważ mamy bogate doświadczenie we wdrożeniach systemów B2B i zaproponowaliśmy rozwiązania odpowiadające potrzebom klienta.

Efekt

Dzięki wdrożeniu platformy B2B klienci PROMAG mają łatwiejszy dostęp do oferty, cen, stanów magazynowych, promocji i warunków handlowych w zakresie standardowych produktów.