zasmakujradosci.pl

Zasmakujradosci.pl to markowe produkty (Florina, Botti Electronic, Miss Lucy, Emalia Pleszew, Magnus, Praktyczna) wyposażenia domu oraz akcesoria dekoracyjne. Sklep powstał z największą dbałością o użyteczność dla Klientów oraz fotografie produktowe.

Co wdrożono na stronie?

  • Integrację z Comarch ERP XL – dwustronna integracja zamówień i ich statusów oraz towarów w zakresie stanów magazynowych i cen.
  • Banner buyable to duży banner na stronie głównej, który od pierwszych chwil pobytu Klienta na stronie sklepu zaprasza go do wejścia w świat prezentowanych produktów, pozwala zatrzymać jego uwagę i skusić do zakupu. Działanie banneru polega na umieszczeniu na nim kilku punktów świetlnych na wybranych produktach, po najechaniu na które Klient przenoszony jest na stronę towaru.
  • Moduł Opinie o towarach to moduł, dzięki któremu Klienci mogą wyrażać swoje opinie o zakupionych towarach w formie dłuższej wypowiedzi oraz oceny gwiazdkowej w skali od 1 do 5. Udostępnienie takiej możliwości Klientom to nawiązanie z nimi dialogu oraz otrzymanie wartościowego feedbacku na temat oferowanych produktów. Dzięki opiniom strona sklepu nabiera dynamiki, „żyje” i zaprasza nowych Klientów do zakupów.
  • Edrone, czyli system klasy CRM dla stworzony z myślą o ecommerce. Celem edrone jest zwiększenie sprzedaży poprzez tworzenie profili kupujących oraz porzucających koszyki. Dzięki analizie Big Data nt. użytkowników edrone na bieżąco może reagować i uruchamiać gotowe scenariusze działań np. dynamiczne newslettery, upselling, notyfikacje w mediach społecznościowych czy personalizowane treści na stronach.
  • Moduł Producentów i moduł Kolekcji tj. możliwość tworzenia w sklepie stron producentów i kolekcji z ich opisem oraz logo. Niezwykle przydatna i wygodna funkcjonalność z punktu widzenia Klienta – wszystkie produkty danego producenta lub z jednej kolekcji zebrane są w jednym miejscu.
  • Integrację z płatnościami – Przelewy24
  • Live Chat pozwalający na bieżący kontakt z Klientami i zapewnienie wsparcia podczas dokonywania zakupów

Online   Pobierz case study