Platforma B2B – rozwiązania e-commerce

Platformę B2B Extreme Commerce rozwijamy od 18 lat. Bogate doświadczenie sprawia, że wiemy jak spełniać oczekiwania i potrzeby e-biznesów, niezależnie od branży w której działają. Platforma e-commerce EC sprawdza się zarówno w sektorze B2C, jak i w B2B. Obejrzyj nasze realizacje.

Dlaczego warto tworzyć z nami e-commerce?

Platforma e-commerce w B2B to masa korzyści.

Lepsze przedstawienie oferty Twojej firmy.Czytelność i atrakcyjny sposób prezentacji.

Całość będzie zaprezentowana w czytelny i atrakcyjny sposób, dostosowany do preferencji Twoich, a przede wszystkim Twojej grupy Klientów.

1
Zwiększenie sprzedaży,dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi.

Lepiej zaprezentowana oferta, która dodatkowo może być wsparta personalizacją produktów, wpłynie na zwiększenie ilości zamówień.

2
Szybsza realizacja zamówień,która przełoży się na zadowolenie Klientów.

Sklep B2B sprawi, że zamówienia składane przez Twoich Klientów będą mogły być realizowane w szybszym niż dotychczas tempie. Szybciej zrealizowane zamówienie to większe zadowolenie Klienta, a z czasem także i jego większa lojalność wobec Twojej marki.

3
Zwiększenie konkurencyjności oferty Twojej firmy.

Zwiększe konkurencyjności oferty Twojej firmy względem konkurencji – a to dzięki wdrożeniu w Twoim sklepie B2B między innymi możliwości konfiguracji produktów online. Twoi Klienci będą mieli możliwość personalizacji, a także podglądu wizualizacji produktu, który sami stworzą.

4
Stworzenie dodatkowego kanału dystrybucji

Sprzedaż, którą dotychczas prowadziłeś, zostanie poszerzona o nowy, atrakcyjny kanał dystrybucji.

5
Budowa lojalności partnerów

W biznesie nie tylko lojalność Klientów jest ważna. Liczy się także lojalność Partnerów biznesowych, którzy z Tobą współdziałają.

6

Poznaj rozwiązania, które wdrażamy w platformach e-commerce B2B.

 • integracje z Twoimi systemami CRM i ERP (m.in. Comarch, Symfonia, SAP, Microsoft Navision, WF-Mag), dzięki czemu proces zarządzania firmą będzie optymalny i prosty. Zobacz integracje.
 • gotowe integracje z systemami księgowymi,
 • konfigurator produktów – to narzędzie, które przyniesie Tobie nowe możliwości sprzedaży. W zależności od możliwości produkcyjnych Twojej firmy, Klienci będą mogli dowolnie konfigurować zamawiany przez siebie produkt (np. jego kształt, kolor, wielkość, itd.), przez co ich potrzeby zostaną zaspokojone w jeszcze większym stopniu. Dowiedz się więcej
 • narzędzie online dla sieci dealerskiej sprzedawców – dzięki czemu zarządzanie procesami sprzedaży Twoich dealerów będzie łatwiejsze. Wszystkie dane będą zlokalizowane w jednym miejscu.
 • multi-everything
Co to jest multi-everthing
Platforma B2B Extreme Commerce
Muli-everything BestNet Extreme Commerce - Rozwiązania B2B

Multi-everything to:

 • możliwość zarządzania wieloma instancjami Twojego sklepu z poziomu jednego panelu – będziesz miał możliwość zarządzania całością z jednego miejsca,
 • sklepy dla sieci partnerskiej, z którą współpracujesz,
 • możliwość udostępnienia dealerom, z którymi działasz narzędzia do konfiguracji produktów online,
 • PIM (Product Information Management),
 • możliwość dowolnej parametryzacji wszystkich towarów w e-sklepie, a także różnicowania wartości tych parametrów “per widok”,
 • sprawna obsługa zamówień w wielu magazynach, z którymi połączony jest sklep,
 • liczne integracje, których wymaga Twój e-biznes.

Extreme Commerce to korzyści w biznesie B2C

Lepsze przedstawienie oferty produktowej

Lepsze przedstawienie oferty produktowej Twojej firmy, w sposób dostosowany do oczekiwań i potrzeb Klienta indywidualnego,

1
Większa sprzedaż produktów

Dostarczasz swoim Klientom nowy, atrakcyjny kanał zakupów

2
Wyróżnienie się na rynkuKonfigurator produktów online

Wyróżniasz się dzięki możliwości wdrożenia konfiguratora produktów online. Jest to narzędzie, za pomocą którego Twoi Klienci (w zależności od Twoich możliwości produkcyjnych) będą mogli dostosować zamawiany u Ciebie produkt do swoich potrzeb i oczekiwań. Takie rozwiązanie z pewnością zwiększy Twoją konkurencyjność względem innych firm na rynku, a także przyniesie Ci nowe możliwości sprzedaży.

3
Nieskończona możliwość rozwoju oprogramowania

Możemy dostosować je do potrzeb i wymagań Twojego e-biznesu

4
Możliwość integracji z systemami CRM i ERP

(m.in. Symfonia, SAP, Microsoft Navision, WF-Mag) oraz integracji z systemami księgowymi

5
Wiele rozbudowanych funkcjonalnościSprawdź
6