Instalszop.pl – profesjonalny sklep instalacyjny

Instalszop.pl to jeden z pierwszych sklepów specjalizujących się w branży instalacyjnej na polskim rynku.  Tworzy go grupa pasjonatów zajmujących się wentylacją, ogrzewaniem i klimatyzacją.  Duże doświadczenie w branży pozwoliło na wybór partnerów handlowych, na których można w pełni polegać. Renoma i wysokie standardy takich marek  jak Vents, Harrmann, S&P, Venture Industries, Awenta, Salda, Vent-Axia, Darco, Master pozwoliły na przygotowanie szerokiej i konkurencyjnej oferty handlowej oraz na dokładne określenie możliwości logistycznych.

Asortyment platformy zadowoli zarówno profesjonalnych instalatorów, deweloperów, oraz amatorów majsterkowiczów działających we własnym zakresie. Produkty opisane w sposób bardzo przystępny, ale zarazem szczegółowy i profesjonalny. Autorzy strony prezentują szeroką gamę fotografii, aranżacji, wykresów oraz tabel z danymi.

W ofercie znajdziemy zarówno drobne elementy wentylacyjne takie jak wewnętrzne kratki wentylacyjne z tworzywa, metalowe kratki zewnętrzne, kształtki do budowy systemów wentylacyjnych, wentylatory łazienkowe o zróżnicowanej charakterystyce i designie jak również urządzenia przemysłowe takie jak wentylatory osiowe ścienne, wentylatory dachowe, wentylatory kanałowe, nagrzewnice powietrza oraz centrale rekuperacyjne (rekuperatory) wraz z automatyką.

Serwis zaprojektowany został w przejrzystej i przyjaznej dla odbiorcy formie. Dużą wagę przyłożono do  prostej nawigacji oraz krótkiego procesu zakupowego.  Transparentny układ kategorii oraz dobrze skonfigurowane filtry pozwalają w prosty sposób wyszukać pożądane towary.  Na stronie prowadzony jest również poradnik/blog, który w ciekawy i profesjonalny sposób opisuję tematykę związaną z wentylacją, klimatyzacją i ogrzewaniem.

Sklep Instalszop.pl zintegrowany jest z platformami takimi jak Ceneo, Okazje Info, Opineo i Allegro co pozwala na rzetelne porównanie ich oferty oraz sprawdzenie niezależnych opinii.

Avatar
best.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *